Domů / O nás
Výrobci
Odběr novinek
Kontaktujte nás

Nenašli jste co jste hledali zašlete prosím poptávku na 
paoli(zavináč)paoli.cz
nebo volejte naší linku
+420 723 659 604

 

Potřebujete technickou podporu prosím pište na
technik(zavináč)paoli.cz
nebo volejte naší linku 
+420 723 659 604

O nás

 

Profil společnosti PAOLI


PAOLI trade s.r.o. je distributorem celé řady M2M produktů, Naším krédem je kvalita distribuovaných produktů o čemž svědčí značky, které distribuujeme. Od roku 2014 jsme oficiálním distributorem značky Huawei, zvláště komunikačních modulů  GSM, 3G, LTE či 5G pro region střední, severní a východní Evropy. Společnost se zabývá nejen prodejem produktů zastupovaných značek, ale též všeho potřebného pro jejich integraci jako jsou antény, konektory, kabely apod. Nedělitelnou součástí každého obchodu je samozřejmě technický support prodávaných produktů, efektivita a flexibilita při dodání produktu v termínu.

V roce 2016 se stala společnost distributorem švédského mobilního operátora TELE2. Díky spolupráci s tímto operátorem přináší na trh flexibilně použitelné IoT SIM pro celou řadu M2M (IoT) aplikací a to s kompletním  SIM managementem v takovém rozsahu , že zákazník má používané SIM plně pod kontrolou a to on-line 

K naší činnosti v oblasti IoT patří i dodávky a integrace řešení pro oblast Smart City a Smart Home s použitím moderních bezdrátových technologií  EnOcean a BOSCH a mnoha dalších.