Domů / M2M SIM
Odběr novinek
Kontaktujte nás

Nenašli jste co jste hledali zašlete prosím poptávku na 
paoli(zavináč)paoli.cz
nebo volejte naší linku
+420 723 659 604

 

Potřebujete technickou podporu prosím pište na
technik(zavináč)paoli.cz
nebo volejte naší linku 
+420 723 659 604

M2M SIM

Ve spolupráci s celosvětovým mobilním operátorem přináší komplexní služby roamingových M2M (IoT) SIM karet, určených speciálně pro komunikaci M2M, zahrnujících snižování nákladů a zaručenou dostupnost pro aplikace s možností výběru služby na míru pro všechny typy M2M aplikací.

We make IoT happen Roamingová M2M SIM karta je navržena speciálně pro Vaše M2M zařízení. Pracuje v alarmech, GPS zařízeních, vzdálených senzorech, řídicích systémech a v tisících dalších aplikacích M2M.

Výhod roamingových M2M SIM karet je mnoho:

• Výhodné jednotné ceny nejen po celé Evropě, ale je možné sestavit cenu na míru pro určité regiony či konkrétní země Vašeho zájmu

• Zajištění nejlepší kvality připojení v dané lokalitě, kontinuální konektivita, neboť při případném výpadku služeb jednoho operátora se námi nabízené M2M SIM karty s muti-síťovým otevřeným roamingem automaticky přehlásí k jinému operátorovi s nejsilnějším signálem v dané lokalitě, což je nezbytnost pro spolehlivé fungování M2M aplikací. Zákazník tak není postižen výpadkem a cena za připojení zůstává nezměněna.

• Možnost privátní APN  (již od 10 SIM karet)

• Účtování po  1 kB

Správa SIM v rukách zákazníka - Sami si můžete aktivovat, či deaktivovat SIM karty dle Vašich potřeb bez nutnosti zasílání písemných žádostí a čekání na vyřízení Vašeho požadavku za strany operátorů.

Předplacené Pre-Paid IoT SIM karty jsou nejlepším způsobem, jak zajistit, že budete udržovat své náklady pod kontrolou. Neexistují žádné kontroly kreditu, žádné složité vyplňování formulářů, žádná překvapení ve fakturách na konci měsíce. Ať už jste OEM, kteří chtějí vložit konektivitu do vašich produktů, nebo soukromá, či právnická osoba, která byla v minulosti překvapena vysokou fakturovanou částkou za přenos dat kvůli poruše zařízení – v tom případě jsou pro Vás ideálním řešením naše předplacené SIM karty.

Post-Paid IoT SIM karty jsou nejlepším způsobem, jak zajistit, že přenos dat nebude přerušen po vyčerpání předplaceného limitu. Poplatky za použití budou účtovány dle skutečné spotřeby dat na měsíční bázi. SIM karta bude fungovat do té doby, dokud ji nedeaktivujete.

 

V případě zájmu o Pre-Paid IoT SIM karty můžete jednoše objednat a dobíjet zde

V případě zájmu o Post-Paid IoT SIM karty (smluvní vztah) nás prosím kontaktujte